Sprawdzone pomysły na wystrój ścian w mieszkaniu

Dekorowanie ścian w naszym domu to dobry sposób, aby wyglądał piękniej i atrakcyjniej. Niezależnie od tego, czy szukasz małych pomysłów, czy dużych pomysłów, oto kilka z nich, które możesz wykorzystać do dekoracji ściany.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor dla swoich ścian. Możesz wybrać różne kolory lub tylko jeden główny kolor z niektórymi akcesoriami, które mają różne kolory.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest usunięcie wszelkich poprzednich dekoracji na ścianie, zanim zaczniesz ją ponownie dekorować. Jeśli jest farba na ścianie, a następnie użyć szlifierki elektrycznej, aby usunąć go przed rozpoczęciem malowania ponownie.

Oto kilka pomysłów na udekorowanie ścian:

Pomaluj je! 

Jeśli masz budżet, zatrudnij profesjonalnego malarza i zdobądź jasne kolory, które nie wyblakną z czasem. Jeśli nie, przejdź do odważnych kolorów, takich jak czerwony lub niebieski, które będą wyglądać niesamowicie na każdej ścianie.

Powieś plakaty i inne ozdoby

Znajdź kilka ulubionych zespołów lub filmów w Internecie lub w sklepie i umieść je na ścianie. Nie musisz być artystą, aby zrobić własny plakat; wystarczy zrobić sobie zdjęcie i wydrukować je z jakimś tekstem na górze (np. „Kocham pizzę”). Będzie to wyglądać świetnie w każdym pokoju! Z myślą o dzieciach z kolei, warto pomyśleć nad naklejkami świecącymi w ciemności, jak np. gwiazdki fluorescencyjne, które będą świecić, gdy w pokoju zagości ciemność.

Użyj tapety! 

Istnieje wiele różnych rodzajów tapet, od zabytkowych po nowoczesne. Jeśli chcesz dodać trochę tekstury lub projektu do pokoju, rozważ użycie tapety, która ma wiele wzorów i kolorów na nim. Jeśli szukasz czegoś, co pójdzie dobrze z meblami, spróbuj trzymać się neutralnych kolorów, takich jak brąz i opalenizna; te będą pasować do prawie każdego tematu lub schematu kolorów.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =