Samochód zostaw w garażu, złap rower i odwiedź mobilny serwis rowerowy!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jazda na rowerze to jeden z najlepszych sposobów na poruszanie się po mieście, ale to także świetny sposób, aby pomóc środowisku. Jeśli uważasz, że Twój rower nie jest w najlepszym stanie, skorzystaj z oferty Bike2Box i sprowadź mobilny serwis rowerowy do Twojej firmy!

Pora zmotywować swoich pracowników

Jazda na rowerze jest dobra dla zdrowia oraz planety. Zmniejsza zanieczyszczenie i emisję gazów cieplarnianych. Jest to również sposób na poprawę kondycji i stanu zdrowia, a sama przejażdżka pozwala się wyciszyć i oczyścić umysł, np. w drodze do miejsca pracy.

Nie musisz być Armstrongiem, aby cieszyć się jazdą na rowerze. Jeśli potrafisz jeździć na rowerze, samochód możesz schować w garażu. Inicjatywa mobilny serwis rowerowy, przekonuje, aby uczynić rower głównym środkiem transportu, bowiem przyzwyczailiśmy się do nadużywania czterokołowego dobrodziejstwa, które tragiczne jest kontekście globalnego ocieplenia.

Najgorszy jest ten pierwszy krok

Początki zawsze są trudne, auto, to bowiem wygoda i szybkość, niemniej jest to wybór egoistyczny w kontekście środowiska, a planetę mamy jedną i o dom musimy dbać.

Program Bike2Box mobilny serwis rowerowy zakłada, konserwację rowerów pracowników firmy, która zdecyduje się na organizację eventu „bike day”. Podczas przedsięwzięcia zainteresowani dowiedzą się jak dbać o swój pojazd oraz dlaczego jego wybór jest najlepszy rozwiązaniem. Międzyczasie odbywać się będą konkursy i wiele więcej!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Fronty meblowe – na co zwrócić uwagę i co wybrać?
Wszystkie pomieszczenia w domu mogą być zaaranżowane w niebanalny sposób. Każdy przyzna, że w starannie zaprojektowanych wnętrzach można sobie pozwolić […]
W jakim celu wykonuje się odzież z nadrukiem?
W jakim celu wykonuje się odzież z nadrukiem?
Odzież z nadrukiem to świetny sposób na reklamę dla firmy, zwiększającą rozpoznawalność danego przedsiębiorstwa. Tego typu ubiór może nosić również […]
Jak przygotować się do triathlonu?
Jak przygotować się do triathlonu?
Triathlon jest bardzo wymagający, ale także niesamowicie satysfakcjonujący. Mamy tutaj połączenie trzech dyscyplin sportowych: biegania, pływania i jazdy na rowerze. […]