Jakie trzeba przejść szkolenia żeby skoczyć ze spadochronem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skydiving jest jednym z najbardziej ekstremalnych sportów, więc wymaga wielu szkoleń, zanim będziesz mógł wyskoczyć z samolotu. Choć może wyglądać jak coś, czego można się nauczyć w jeden dzień, skydiving jest w rzeczywistości bardzo złożoną działalnością, która wymaga wielu szkoleń i praktyki.

Jaki rodzaj szkolenia trzeba przejść, aby skoczyć ze spadochronem?

Zanim będziesz mógł wyskoczyć z samolotu, musisz przejść pewne podstawowe szkolenie. Obejmuje ono naukę korzystania ze wszystkich urządzeń i bezpiecznego opuszczania samolotu. Obejmuje również naukę o aerodynamice, warunkach pogodowych i środkach bezpieczeństwa podczas skoków.

Rodzaj szkolenia zależy od tego, jaki rodzaj skydivingu robisz. Jeśli jesteś zainteresowany kontynuowaniem jakiejkolwiek profesjonalnej kariery spadochronowej, to najprawdopodobniej będziesz musiał przejść gruntowne profesjonalne szkolenie w szkole lub ośrodku skydivingu.

Szkolenia AFF

Szkolenia AFF to najczęstszy rodzaj szkolenia dla początkujących. Jest on często określany jako „linia statyczna” lub „poziom studencki” szkolenia spadochronowego. Ten typ szkolenia odbywa się w ustawieniu grupowym, ale tylko jedna osoba z każdej grupy faktycznie wyskakuje z samolotu podczas każdej sesji skoków.

Szkolenia spadochronowe Opole odbywają się w warunkach grupowych. Grupa jest zazwyczaj mała, ale może liczyć do 10 osób. Ten rodzaj szkolenia trwa zwykle około 2-3 dni, a grupy przechodzą przez kilka różnych faz, zanim będą gotowe do wyskoczenia z samolotu pod własnym nadzorem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zalety suchej karmy
Zalety suchej karmy
Wybór właściwej karmy dla zwierząt domowych nie jest zadaniem łatwym. W sklepach jest bowiem dostępnych mnóstwo produktów zróżnicowanych pod względem […]
Na jakich kosmetykach nie oszczędzać?
Na jakich kosmetykach nie oszczędzać?
Nie warto oszczędzać na produktach, które poza poprawą wyglądu cery czy włosów, odpowiadają także za ich codzienną pielęgnację. Zatem o […]
Lampa led do samochodu – jaką wybrać?
Lampa led do samochodu – jaką wybrać?
Samochodowe lampy LED z każdym rokiem zyskują na popularności wśród kierowców. Nic w tym dziwnego, skoro przemawia za nimi szereg […]