Czego nie może zabraknąć na naszym weselu?

Organizacja wesela wymaga wiele pracy. Trzeba stworzyć listę gości, wybrać muzykę, zarezerwować salę, skomponować menu, zadbać o dekoracje, fotografa, upominki dla gości… Nie może również zabraknąć winietek na wesele, wodzireja, oryginalnych detali oraz niespodzianek.

Zadbaj o wszystkie, nawet najmniejsze detale

Aby wszystko się udało, nie można zostawić przypadkowi żadnej kwestii. Postaw na oryginalne zaproszenia ślubne, które odzwierciedlą ciebie i twojego partnera. Postaraj się, żeby zaproszenia były jak najbardziej spersonalizowane – dzięki temu goście poczują się ważni i chciani. Kiedy zaproszenia zostaną rozesłane, ustal, jak będą siedzieć twoi goście. Postaraj się zapewnić im ciekawe towarzystwo, tak, żeby czuli się komfortowo i pewnie.

Nie zapomnij o skomponowaniu menu. Jeżeli wiesz, że ktoś z twoich gości musi stosować się do jakiejś specjalnej diety – postaraj się to uwzględnić. Nie może zabraknąć winietek oraz drobnych upominków, którym podziękujesz gościom za przybycie. Odpowiednia dekoracja to podstawa. Świeże kwiaty, lampiony, koraliki, wstążki – wszystko zależy od twoich upodobań.

Nie może zabraknąć również odpowiedniej oprawy muzycznej. Zespół lub DJ zadbają o dobrą zabawę i zachęcą gości do tańca. Warto również pomyśleć o podziękowaniach dla rodziców, przyjaciół i znajomych. Dla wielu par istotnym momentem jest również pierwszy taniec. Chcąc zaskoczyć swoich gości, można zapisać się na kurs tańca, aby dobrze się przygotować do wystąpienia na weselu. Można również przygotować jakiś układ z drużbami lub druhnami.

 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + jedenaście =