Jakie dodatki do mieszkania upiększą jego wygląd?

Twoje mieszkanie ma wiele zalet, ale chcesz, aby było czymś więcej niż tylko miejscem do spania i jedzenia. Chcesz, aby odzwierciedlało Twoją osobowość i osobisty styl, a wiesz, że idealny wystrój wnętrza może zrobić całą różnicę na świecie. Więc, jak zacząć?

Jeśli jesteś jak większość ludzi, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy są meble i akcesoria. Ale są też inne sposoby, aby dodać trochę elegancji do swojego mieszkania:

Oświetlenie

Oświetlenie to prosty sposób na rozjaśnienie każdej przestrzeni. Rozważ dodanie żyrandola lub lampy wiszącej nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną, lub zawieszenie lampionów na suficie w salonie lub sypialni, aby uzyskać stylowy efekt. Możesz również użyć oświetlenia, aby dodać trochę dramatyzmu do swojego domu. Na przykład, przełącznik ściemniacza pozwala kontrolować jasność każdej oprawy niezależnie. 

Zasłony i zabiegi okienne

Zasłony są niezbędne, aby zablokować światło słoneczne w ciągu dnia i stworzyć prywatność w nocy – ale mogą również dodać kolor i teksturę do twoich ścian! Na przykład, zasłony o długości podłogi umieszczone za kanapą pomogą zrównoważyć jej wysokość, nadając jej jednocześnie trochę dodatkowego blasku (i sprawią, że nie będzie wyglądała na gołą). Dodatkowo, zasłony okienne, takie jak żaluzje czy rolety, również mogą mieć wpływ na to, jak czuje się Twoja przestrzeń – niezależnie od tego, czy są otwarta czy zamknięta.

Wazony i doniczki

Wazony i donice mogą być wykorzystane do dodania wysokości i wymiaru. Na przykład, postawienie wysokiego wazonu na stoliku bocznym pomoże zrównoważyć wysokość kanapy – tworząc więcej wizualnego zainteresowania. Pod wymienionym adresem możemy znaleźć dobrej jakości wazony https://decor-you.pl/. Dodatkowo, umieszczenie rośliny przed oknami doda im nieco więcej blasku (i sprawi, że okna nie będą wyglądały na gołe).

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 3 =