Nowoczesna klasyka w jadalni

Obecnie domy często projektowane są w nowoczesnym tonie. Istnieje coraz więcej ciekawych konceptów dotyczących urządzania w ten sposób zarówno łazienki, jak i sypialni, kuchni, czy jadalni. Jeśli jednak z sentymentem wspominamy dawny, klasyczny styl, warto urządzić jedno pomieszczenie, na przykład jadalnie w klasycznej wersji, ale w nowoczesnym wydaniu.

W tym celu warto kupić właśnie takie meble tak jak te, dostępne na stronie https://www.artegaleriamebli.pl/. Znajdziemy tam stół o tradycyjnej formie, wykonany z ponadczasowego drewna, które jest kwintesencją klasycyzmu, ale za sprawą czarnych metalowych nóżek zyskują nowoczesnego charakteru i tworzą wnętrze w stylu loftowym. Jeżeli jednak całość ożywimy połyskującymi dodatkami (drewniane meble znakomicie komponują się z wszelkiego rodzaju dodatkami w każdym stylu) to otrzymamy efekt glamour.

Klasyczne dodatki  w nowoczesnej odsłonie – przepis na piękną jadalnię

Efekt jaki chcemy uzyskać w jadalni będzie możliwy do stworzenia jeśli zakupimy nowoczesne metalowe krzesła, ale tradycyjnie wytapicerowane delikatnym, welurowym materiałem. Będą nie tylko wygodne, ale też świetnie zaprezentują się przy stole glamour.  Duże, ciemnobrązowe komody wykonane z dębu najlepiej ustawić pod ścianą i udekorować wnętrze ustawiając na nich imponujący zestaw porcelany. Najlepiej niech będą to akcesoria wysokiej jakości. Tradycyjna porcelana nawiąże do minionej epoki, ale tradycyjne wzornictwo będzie wyraźnym ukłonem w stronę nowoczesnych aranżacji jadalni.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 5 =