Top 10 zegarków na rękę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tworząc ranking zegarków na rękę można brać pod uwagę ich jakość lub cenę. Wydaje się jednak, że najważniejszym kryterium powinien być ich wygląd zewnętrzny. Poniżej umieszczony został subiektywny ranking, dziesięciu najładniejszych zegarków na rękę:

  1. Tissot t-tempo automatic – ten automatyczny zegarek wyróżnia przede wszystkim prostota i minimalizm. Bransoleta i obudowa wykonane ze stali nierdzewnej, doskonale komponują się z czarną tarczą. Model wyposażony w szafirowe szkiełko odporne na zarysowania.
  2. Zenith Espada – model ten jest swego rodzaju przeciwieństwem poprzednika. Stalowa bransoleta i obudowa, dobrze komponują się z białą tarczą. Uwagę przykuwa niezwykła dokładność i precyzja wykończenia.
  3. Zegarki Omega Hour Vision – to pierwszy w zestawieniu zegarek na pasku. Choć dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, najlepiej prezentuje się w czerni i graficie.
  4. Edox Les Vauberts – zegarek oparty na mechanizmie kwarcowym. Wyróżnia się cienką, delikatną obudową, antyrefleksyjnym szafirowym szkiełkiem oraz burgundowym paskiem.
  5. Doxa Tradition – model ten wyróżnia się pozłacaną obudową i burgundowym, skórzanym paskiem, które w połączeniu z białą tarczą tworzą ciekawą kompozycję.
  6. Seiko – japoński producent tego zegarka wykorzystał sprawdzone połączenie czerni i stali.
  7. Omega Seamaster Planet Ocean – zegarek „należący” do agenta 007. Charakteryzuje go elegancja i zwarta, solidna konstrukcja.
  8. Zegarek Zenith Captain Power Reserve – to automatyczny zegarek na skórzanym pasku. Wyróżnia się wypolerowaną obudową i ciekawie zdobioną tarczą.
  9. Tissot Tradition Perpetual Calendal – zegarek utrzymany w stylu retro. Na uwagę zasługuje efektowna i czytelna tarcza oraz skórzany pasek, kora doskonale komponuje się z obudową.
  10. Seiko – kolejny model zegarka Seiko, posiadający klasyczny wygląd. Okrągła tarcza i skórzany pasek w kolorze brązowym, tworzą przyjemną dla oka całość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak należy dbać o prawidłowy stan techniczny wózków widłowych na magazynie?
Jak należy dbać o prawidłowy stan techniczny wózków widłowych na magazynie?
Wózek widłowy jest to urządzenie mechanicznie niezwykle przydatne na terenie każdego zakładu. Dzięki temu pojazdowi możemy bez problemów transportować rzeczy […]
Szambo czy oczyszczalnia – które rozwiązanie będzie lepsze?
Szambo czy oczyszczalnia – które rozwiązanie będzie lepsze?
Budowa domu jednorodzinnego to wielkie wydarzeniem w życiu każdego, kto się jej podejmuje. Wiąże się ona również z planami, wydatkami […]
Rodzaje stosowanych śrub w różnych segmentach rynku i branżach
Rodzaje stosowanych śrub w różnych segmentach rynku i branżach
W różnych branżach i sektorach gospodarki wykorzystuje się detale łączeniowe, które służą do trwałego zespolenia ze sobą różnorodnych elementów. Dzięki […]