Praktyczne gadżety do pierwszego mieszkania

Odbiór kluczy do zupełnie nowego mieszkania wiąże się nie tylko z ogromną ekscytacją, ale również sporym stresem. Trzeba bowiem koniecznie wyposażyć lokal w szereg użytecznych sprzętów oraz różnorodnych akcesoriów. Z pewnością nie może w nim zabraknąć eleganckich naczyń porcelanowych, bez których spożywanie posiłków byłoby niemożliwe. Jeśli chcemy, aby miejscem ich zakupu był ekskluzywny sklep z porcelaną Warszawa to miasto, w którym działa wiele tego rodzaju punktów. 

Funkcjonalność na pierwszym miejscu 

W każdym mieszkaniu znajduje się kilka odrębnych pomieszczeń pełniących konkretną rolę – m.in. kuchnia, łazienka, salon oraz sypialnia. Każde z nich musi zostać przez nas wyposażone w praktyczne akcesoria. W kuchni należy umieścić przede wszystkim garnki i przyrządy ułatwiające gotowanie, czyli durszlak, ostre noże, deski do krojenia produktów, wyciskarki do owoców, praski do czosnku, patelnie, łopatki, chochelki i czajnik do gotowania wody. Oczywiście nie obejdzie się tutaj również bez sztućców, kubków oraz naczyń.

Z kolei do łazienki trzeba koniecznie wstawić pojemnik na mydło w płynie, szczotkę do czyszczenia WC, kosz na brudną bieliznę i ubrania, a także wieszak na ręczniki. Nie można też zapomnieć o koszykach pod prysznic i akcesoriach przeznaczonych do sprzątania, takich jak ścierka, mop, wiaderko i zmiotka na kurz. Salon, służący głównie do relaksu i przyjmowania gości, wymaga natomiast przede wszystkim stolika kawowego oraz filiżanek i naczyń do podawania napojów czy drinków. W sypialni zaś warto umieścić co najmniej dwa komplety pościeli, lampkę nocną, deskę do prasowania, ramki na zdjęcia i kosze na różnego rodzaju bibeloty. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 4 =