Manicure na wieczorne przyjęcia

Elegancki manicure to doskonałe uzupełnienie wieczorowej stylizacji. Jednak, aby paznokcie były świetną ozdobą muszą być odpowiednio wypielęgnowane i zadbane. Przed przystąpieniem do nakładania na nie koloru trzeba koniecznie przygotować je do tego zabiegu. Przed ich pomalowaniem trzeba właściwie usunąć skórki i zmatowić płytkę paznokcia, aby zwiększyć przyczepność lakieru. Warto także zadbać o właściwe nawilżenie dłoni, aby manicure prezentował się nienagannie. 

Dlaczego warto wybrać manicure hybrydowy?

Manicure wykonany przy użyciu lakierów hybrydowych to najpopularniejszy obecnie sposób malowania paznokci. Przed nałożeniem lakieru kolorowego najważniejsze jest odpowiednie zmatowienie i odtłuszczenie płytki paznokcia, aby zapewnić najlepszą przyczepność. Właściwie wykonany manicure hybrydowy trzyma się na paznokciach nawet do dwóch tygodni bez odprysków i pęknięć. Na paznokciach można umieścić różnego rodzaju zdobienia i zabezpieczyć lakierem nawierzchniowym, aby zapewnić jeszcze większą ich trwałość.

Na wieczór idealnie sprawdzą się eleganckie kolory, takie jak czerwień lub klasyczna czerń. Będą również doskonałe do codziennych stylizacji np. do biura. Manicure bazujący na lakierach hybrydowych to ogromna wygoda, ponieważ nie trzeba martwić się podczas przyjęcia, czy lakier nie odpryśnie. Tak wystylizowane paznokcie są bardzo eleganckie i estetyczne. Tego rodzaju manicure sprawdzi się doskonale na każdej długości paznokcia, a także może być użyty na tipsach żelowych lub akrylowych. 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =