Jak wygląda proces tworzenia makijażu permanentnego?

Wykonanie makijażu permanentnego to proces, który trwa około trzech godzin.

Spotkanie

Pierwszym krokiem jest umówienie się na spotkanie ze specjalistą. Możesz zostać poproszony o przyniesienie zdjęć pożądanego wyglądu, lub możesz po prostu opisać go ustnie. 

Znieczulenie

Przed rozpoczęciem zabiegu artysta znieczuli Twoją skórę za pomocą znieczulenia miejscowego. Zapobiega to dyskomfortowi podczas wprowadzania igły tatuażu do skóry, ale także pomaga zapobiegać infekcjom poprzez zapobieganie krwawieniu podczas zabiegu.

Projekt

Następnie obrysowuje się obszar, na którym będzie znajdował się makijaż permanentny, określając jego kształt i wielkość (jeśli jest to konieczne). Należy zwrócić na to szczególną uwagę, ponieważ jeśli podczas tego etapu pojawią się jakiekolwiek błędy, jest mało prawdopodobne, że będzie można je poprawić po nałożeniu makijażu permanentnego.

Aplikacja

Gdy kontur jest już gotowy, nadszedł czas na aplikację koloru! Specjalista nakłada warstwy tuszu za pomocą specjalnych igieł do tatuażu, aż wszystkie obszary zostaną pokryte tuszem – zwykle trzy warstwy są wymagane dla optymalnych rezultatów.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, to odwiedź stronę: https://www.permanentnybielsko.com/makijaz-permanentny-brwi/.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =