Jakie buty pasują do spodni materiałowych?

Tworzenie pełnych zestawów stylizacyjnych wcale nie należy do zadań łatwych. Trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, dzięki którym strój będzie ze sobą doskonale współgrał. Nie chodzi tutaj tylko o kolory, które nie powinny zbytnio od siebie odstawać lub być przytłaczane przez siebie nawzajem. Nie będzie tutaj mowy o doborze wzorów i zasad łączenia ich między sobą. W poniższym artykule znajduje się krótki poradnik dopasowywania butów do spodni materiałowych. Oczywiście, ile materiałów, tyle może być różnych propozycji, dlatego poniżej znajdują się wybrane z nich.

Z czym bawełna?

W przypadku mężczyzn, którzy lubią luźne bawełniane spodenki koloru khaki, najlepiej łączyć je z białymi trampkami. W ten sposób zyskujemy sportowy, nienachalny look, który oprócz tego, że dobrze wygląda, to jeszcze jest niesamowicie wygodny.

Jak dopasować buty do garnituru?

O butach męskich eleganckich można by mówić długo, jednak prawda jest taka, że wyglądają one najlepiej w połączeniu z równie elegancką odzieżą. Tym samym nie pozostaje nic innego, jak zestawić gustowny, dobrze skrojony garnitur z oxfordami. W ten sposób mężczyzna zyskuje klasę i dobrą prezencję niezależnie czy jest to wesele, czy spotkanie biznesowe.

A co z kobietą?

W przypadku kobiet wybór jest bardziej oczywisty. Na botkach płaskich każda pani czuje się przede wszystkim wygodnie, ale też pięknie. Nie ma co się krygować, że to również niezawodne połączenie z materiałowymi spodniami, np. białe spodnie z zamszowymi botkami to absolutny klasyk.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × jeden =