Jakie ubrania i buty dziecięce zakupić przed jesienią?

Jesienna aura jest bardzo trudna jeżeli chodzi o skomponowanie odpowiedniej garderoby dla każdego dorosłego, a co dopiero dla malucha. Rano, kiedy wychodzimy zdarzają się mgły, wieczne mżawki lub co gorsza deszcze. Nawet jeżeli świeci słońce to poranki są zimne. Z kolei kiedy już wracamy do domu z pracy, czy z przedszkola jest ciepło, czasem nawet bardzo. Pogoda o tej porze roku jest problematyczna i sprzyja wiecznym przeziębieniom. To sezon, w którym najłatwiej złapać jakiegoś wirusa, a o zwykłym przewianiu nie wspominając. Jak zatem ubrać nasze dzieci, aby zabezpieczyć je przed trudnymi warunkami atmosferycznymi? W co warto zainwestować?

Przygotuj malucha na każdą pogodę

Jesienią najlepiej sprawdza się ubieranie na tak zwaną cebulkę. Na cieniutką bluzeczkę dobrze jest zakładać polarek lub zwykły sweterek i dopiero na to kurtkę, tak aby w przedszkolu, czy na placu zabaw dziecko mogło swobodnie, którąś z warstw ściągnąć. Warto pamiętać również o odpowiedniej odzieży przeciwdeszczowej. Oprócz standardowej peleryny warto zakupić modne kalosze, które umożliwią przedszkolakom skakanie po kałużach. Jeżeli nasza pociecha nie przepada za pelerynami warto poszukać kurtki, która będzie wzbogacona o nieprzemakalną wierzchnią warstwę.

Jeżeli mamy problem z dzieckiem w zakresie ubierania i nasz maluch narzeka i marudzi przy zakładaniu kolejnych warstw można spróbować patentu z zakupem ubranek i butów z ulubionym bohaterem z bajki, w której obecnie dziecko jest zakochane. Takie kalosze i wiele innych znajdziemy na stronie https://www.kaloszepoprosze.pl/kategoria/kaloszki-dzieciece. Może akurat ten sposób zadziała?

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 3 =