Domowy papieros – sposób na oszczędność

Papierosy nie są tanim produktem, szczególnie jeśli często się z nich korzysta. Dlatego też warto zaopatrzyć się w sprzęt oraz półprodukty, z których samodzielnie można wykonać papierosa. Dzięki takim działaniom zaoszczędzimy trochę pieniędzy, a samodzielnie wykonany będzie smakował jeszcze lepiej.

Czego potrzeba, by samodzielnie zrobić papierosa?

Przede wszystkim potrzebny będzie tytoń, który jest rozdrobiony, bądź też nie. Młynek do tytoniu przyda się nie tylko do nierozdrobionego tytoniu, ale także do otrzymania jeszcze większych drobin, które co prawda szybciej się palą, ale przydadzą się w przypadku, jeżeli chce się wyprodukować krótkie papierosy. Potrzebne będą także bibułki (potocznie: bletki) bądź gilzy. W przypadku drugiego wyboru potrzebna będzie nabijarka elektryczna, bądź ręczna, aby efektywnie ubić tytoń. Ostatnią potrzebną rzeczą jest filtr i odnośnie do osobistych preferencji można kupić filtry smakowe, bądź bez aromatu.

Etapy krok po kroku

W przypadku, gdy posiada się gilzę i nabijarkę, to rozdrobiony w młynku tytoń umieszcza się w nabijarce, nakłada się gilzę i nabija tytoń do jej środka. Z kolei jeśli posiada się bibułki, to na jednym końcu umieszcza się filtr, a za nim nakłada się drobny tytoń. Następnie należy zwinąć bibułkę w rulonik a końcówkę zwilżyć tak, by połączyć zwijany koniec z utworzonym rulonem. Następnie ubija się tytoń wewnątrz np. stukając o twardą powierzchnię. Ostatnim etapem jest odpalenie gotowego papierosa. Dobrze jest mieć charakterystyczną zapalniczkę, której się nie zgubi, a pożyczona zostanie oddana. Szeroki wybór zapalniczek można znaleźć tutaj https://vaporshop.pl/pl/35-zapalniczki. Ilość kolorów, wzorów oraz kształtów zapalniczek sprawia, że jest w czym wybierać.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =