Jak rozpocząć przygodę z manicure’em tytanowym?

Zadbane i piękne dłonie to wizytówka każdego człowieka. Bardzo często zwracają one uwagę innych osób, w momencie gdy podajemy im dłoń lub gestykulujemy w trakcie prowadzonej rozmowy. Panie mają obecnie naprawdę ogromne pole do popisu w kwestii stylizacji swoich paznokci. Szczególnie wartym uwagi rozwiązaniem jest manicure tytanowy. Co dokładnie kryje się pod tą nazwą i od czego zacząć przygodę z tym zabiegiem upiększającym?

Trwałość i znakomity wygląd

Manicure tytanowy to nic innego, jak jeden ze sposobów stylizowania paznokci. Cechuje go brak negatywnego wpływu na kondycję płytki paznokcia, zawartość witamin, imponująca trwałość oraz brak konieczności utwardzania przy pomocy lampy emitującej promienie UV. Brzmi znakomicie, prawda? Na dodatek jego wykonanie nie powinno nikomu sprawić problemów. Jeśli chodzi o manicure tytanowy produkty, które będą potrzebne do samodzielnego ozdobienia dłoni to między innymi: bloczek polerski, odpowiednie kosmetyki w postaci bazy, proszków i specyfików utwardzających. Z takim wyposażeniem można przejść do działania.

Krok po kroku

Rozpoczynamy od przygotowania płytki paznokcia poprzez jej zmatowienie, przy pomocy bloczka polerskiego oraz odsunięcie skórek. Następnie nakładamy bazę i wkładamy paznokieć do kolorowego pudru. Czekamy aż całość wyschnie i powtarzamy całą czynność. Aplikujemy aktywator wspomagający wysuszanie pudru, a zaraz potem – stosunkowo cienką warstwę utwardzacza. I gotowe! Na początek najlepiej będzie wykonywać taki manicure na naturalnej płytce. Wraz ze stopniowym nabywaniem umiejętności można dodatkowo pokusić się o przedłużenie paznokci.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × pięć =