Jakie są rodzaje odkurzaczy?

Istnieje kilka rodzajów odkurzaczy, w tym:

Odkurzacze centralne 

Są zainstalowane w głównych obszarach twojego domu i wciągają brud przez rury. Ten typ konfiguracji pozwala na czyszczenie wielu pomieszczeń jednocześnie poprzez podłączenie węża odkurzacza do jednostki centralnej. Można również używać tego typu systemu z przenośnymi kanistrami, które podłącza się bezpośrednio do systemu rur.

Odkurzacze kanistrowe 

Zazwyczaj mają odłączany kanister, w którym znajduje się głowica z silnikiem i worek lub filtr. Ten styl jest bardziej przenośny niż inne rodzaje odkurzaczy, ponieważ łatwo go podnieść i przenieść po domu. Odkurzacze kanistrowe mają zazwyczaj lepszą wydajność niż odkurzacze stojące, ponieważ są lżejsze i łatwiejsze do manewrowania wokół rogów i nóg mebli. Jednak mogą one nie być tak potężne jak odkurzacze stojące ze względu na mniejsze rozmiary silnika stosowane w tych modelach.

Odkurzacze bezworkowe 

To doskonały wybór dla osób, które chcą zaoszczędzić na wymianie worków. Ich działanie polega na zasysaniu zanieczyszczeń do odkurzacza, a następnie przepuszczaniu ich przez filtr. Filtr usuwa większe cząstki z powietrza, ale niektóre mniejsze cząstki mogą nadal przechodzić. Dlatego po odkurzaniu bezworkowym nadal trzeba będzie trochę posprzątać.

Odkurzacze centralne Kraków sprawdzają się świetnie w każdym domu.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × dwa =