Jak wyróżnić swoją reklamę?

Ogromna konkurencja na rynku sprawia, że wyróżnienie się spośród konkurencji nie jest sprawą łatwą. Jeżeli jesteśmy właścicielem jakiegoś sklepu lub biura, warto pomyśleć o wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Z pomocą może tutaj przyjść przede wszystkim technologia led, której zastosowanie może dać ciekawe efekty.

Jednym z pomysłów na wyróżnienie swojej reklamy jest zastosowanie ledowych wyświetlaczy reklamowych. Dostępne są one w dowolnych rozmiarach, a ich podstawowym zadaniem jest dynamiczne wyświetlanie zaprogramowanych treści. Wyświetlacze reklamowe umożliwiają pokazywanie ruchomego tekstu oraz prostych grafik, za ich pomocą można więc informować o swojej ofercie lub nowych promocjach. Diody led zastosowane w wyświetlaczach świecą jasno, nie pobierają dużo energii i charakteryzują się długim okresem żywotności. Innym sposobem na wyróżnienie swojej reklamy jest zastosowanie podświetlenia z efektem halo. Jeżeli posiadamy charakterystyczne logo swojej firmy możemy je znakomicie wyeksponować za pomocą delikatnej poświaty. Stosując takie podświetlenie możemy mieć pewność, że na baner z naszą marką zwrócą uwagę wszyscy przechodnie. Ciekawym pomysłem na wyróżnienie swojej reklamy jest także zastosowanie podświetlanych kasetonów z dibondu. Ich budowa jest niezwykle prosta. Gotowy kaseton poddaje się frezowaniu, w wyniku którego uzyskuje się otwory w dowolnych kształtach. Po umieszczeniu wewnątrz kasetonów modułów led i ich uruchomieniu, podświetlają się jedynie wycięte wzory. Dzięki temu uzyskuje się znakomity efekt świetlny. Reklama z dibondu z podświetleniem led wygląda świetnie zarówno w dzień jak i w nocy, dlatego stanowi doskonały sposób na wyróżnienie.

Dzięki temu, że diody led mogą być z powodzeniem montowane na taśmach, czy w modułach, są coraz powszechniej wykorzystywane w branży reklamowej. Być może wkrótce ulice polskich miast znowu rozświetlą barwne banery jak w okresie PRL-u, gdy królowały neony.

Poza reklamami bardzo modne stały się też tablice wyników sportowych, czy zegary i termometry umieszczane w różnych miejscach w miastach.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − osiem =