Jak w krótkim czasie zorganizować ślub i wesele?

Dzień ślubu to wydarzenie, do którego ludzie zazwyczaj przygotowują się latami. Czasami jednak sytuacja życiowa lub po prostu decyzja pary młodej powoduje, że wszystko znacznie przyspiesza. Wcale nie musi być to duży problem, wystarczy, że dobrze się zorganizujemy i poukładamy sobie wszelkie zadania w odpowiedniej kolejności. Najlepiej zacząć od stworzenia listy gości. Na tej podstawie będziemy mogli wybrać wolną salę w preferowanym przez nas terminie. Następnie powinniśmy załatwić sprawy urzędowe oraz kościelne. Po takim wstępie śmiało możemy przystąpić do organizacji wesela oraz wyboru kreacji dla przyszłych małżonków.

Dekorowanie sali

Aby ułatwić sobie cały proces, najlepiej wybrać jakiś motyw przewodni. Decydując się na wesele w stodole, postarajmy się utrzymać ten swojski klimat, jeśli natomiast wolimy hollywoodzki styl glamour, postawy na rozwiązania rodem z filmów o Bondzie. Dobrym pomysłem będzie wynajęcie profesjonalnego dekoratora, jednak i bez jego pomocy powinniśmy sobie poradzić.

Gotowe bukiety na stoły możemy zamówić w kwiaciarni na podstawie portfolio florysty, a wszelkiego rodzaju ozdoby kupimy przez internet lub w pobliskiej hurtowni. Jeśli interesują nas dekoracje ślubne Toruń, Poznań lub jakiekolwiek inne miasto na pewno będzie doskonałym miejscem do poszukiwania sklepów sprzedających tego typu akcesoria. Znajdziemy tam zaproszenia, wizytówki na stół, girlandy oraz wiele innych elementów, które mogą stać się inspiracją dla naszej imprezy. Pamiętajmy jednak, by unikać nadmiaru plastiku i stawiać na żywe rośliny lub świece nadające cudownego klimatu.

 

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 17 =