Designerskie meble dla odważnych – trendy 2020 roku

W 2020 roku designerzy powoli odchodzą od surowych, minimalistycznych wnętrz, a na pierwszy plan wysuwa się znowu bogactwo barw, różnych, geometrycznych wzorów czy ciekawych tekstur. Bardzo silne wchodzącym w grę trendem jest również wystrój w stylu eko, któremu przyjrzymy się poniżej. Ogólnie rzecz biorąc, 2020 rok będzie należał do odważnych i tych, którzy nie przepadają za minimalizmem. W grę na powrót wchodzą różne meble i dodatki, na które do niedawna nikt nie patrzył, bo nie pasowały do surowych wnętrz.

Moda dla odważnych

Dobrym przedstawieniem tego, co jest trendy w 2020 roku będzie styl afrykański. Cechuje się on licznymi barwami wyniesionymi rodem z czerwonego kontynentu, czyli możemy ozdobić pokój czerwienią, pomarańczem i brązem. Nie możemy też zapominać o motywach zwierzęcych, czyli cętki, paski i inne tego typu wzory znowu powracają do łask. Designerskie meble w tym stylu cechują się prostotą, najczęściej są drewniane i wyglądem przypominają pierwotną sztukę stolarską. Warto też postawić na różne dodatki, przypominające pamiątki przywiezione z wyprawy.

Drugim bardzo popularnym trendem 2020 roku jest wspomniany już styl eko. Ochrona środowiska na dobre zadomowiła się w świadomości ludzi, co widać również w modzie. Liczne naturalne materiały, z których wyprodukowane meble, rośliny i nastawienie na recykling to cechy tego stylu. Dobrze sprawdzą się w nim tradycyjne biurka drewniane, które możemy znaleźć na https://meble-prowansalskie.pl/kategoria-produktu/meble/meble-drewniane/biurka-meble-drewniane/.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 12 =