Co przyda się kosmetyczce do przedłużania rzęs?

Zabieg przedłużania rzęs staje się obecnie coraz bardziej popularny. Powodem jest nie tylko to, że wiele kobiet dba o swój wygląd, ale także kwestia ogromnej wygody. Brak konieczności codziennego nakładaniu tuszu jest zazwyczaj czynnikiem decydującym, który skłania do udania się do kosmetyczki. Posiada ona bowiem odpowiednie narzędzia, które umożliwiają dokonania tego, co jest niemalże niemożliwe w domowym zaciszu. Są to nie tylko rzęsy kępki czy odpowiednie kleje, ale także profesjonalny sprzęt. Co przydaje się podczas przedłużania rzęs?

Przedłużanie rzęs – niezbędne akcesoria

Jedną z istotnych rzeczy, którą powinna posiadać kosmetyczka, jest lampa do przedłużania rzęs, którą można znaleźć między innymi tutaj: https://noblelashes.pl/. Taki profesjonalny sprzęt pozwala na precyzyjne wykonanie całej czynności, dzięki czemu oko będzie wyglądać profesjonalnie, a efekt utrzyma się na długo. Warto także zaopatrzyć się w odpowiedni cleaner. Jego aplikacja jest niezbędna przed zabiegiem, ponieważ pozwala na oczyszczenie i odtłuszczenie naturalnych rzęs.

Kolejnym istotnym produktem jest primer, który zwiększa przyczepność i pozwala na szybsze wiązanie kleju. Dzięki temu sztuczne rzęsy nie odpadną po kilku dniach. Profesjonalna i doświadczona kosmetyczka to osoba, która nie boi się eksperymentów. Dlatego też warto, aby w swojej ofercie posiadała rzęsy kolorowe oraz ozdobne. Niektóre klientki uwielbiają ekstrawagancję, a więc będą zachwycone propozycją stworzenia czegoś oryginalnego na oku.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 5 =