Za pomocą czego można ocieplić poddasze?

Izolacja poddasza jest koniecznością, gdyż często chcemy tam mieć pomieszczenia użytkowe, typu łazienki, sypialnie biura. Potrzebna jest więc możliwie jak największa ochrona przed uciekaniem ciepła na zewnątrz. Dobrze jest postawić na taką izolację, która zakryje wszelkie szczeliny i najmniejsze nawet otwory w dachu, czy ścianach.

Przemyślana decyzja

Do łatwych i skutecznych metod ocieplenia poddasza służą izolacje pianką PUR w Częstochowie. Pokrywanie powierzchni jest nieskomplikowane i szybkie i dokładne. Pianka nakładana jest pod ciśnieniem, co pozwala na wepchnięcie się płynnej masy we wszystkie możliwe szczeliny.  W kontakcie z powietrzem zastyga i szybko zmienia substancję ciekłą pianki w stałą z zachowanymi w jej strukturze pęcherzykami powietrza. Ocieplenie jest skuteczne przez dziesiątki lat bez wymaganych interwencji i modernizacji.

Dzięki piance PUR będziemy cieszyć się pomieszczeniami wolnymi od pleśni, grzybów, czy zacieków. Surowiec ten można nakładać w różnej grubości, w zależności od potrzeb. Stosując go, zaoszczędzimy na ogrzewaniu i klimatyzacji nawet do 50%. Pianka PUR ma najwyższy standard jakości powietrza i cieszy się bardzo dobrą opinią wszystkich, którzy zdecydowali się na ten rodzaj ocieplenia poddasza.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =