Top 3 propozycje jak ubrać dziecko wygodnie i modnie do szkoły

Szkoła w życiu dziecka, podobnie jak praca w dorosłości, to jedno z tych miejsc, w których spędza się najwięcej czasu w ciągu dnia. Nic zatem dziwnego, że uczniowie chcą w trakcie zajęć wyglądać nie tylko schludnie, ale przede wszystkim modnie. Jakie są aktualne trendy i które stylizacje przypadły do gustu współczesnym kilkulatkom i nie tylko?

Elegancja w wydaniu casualowym

Jednym z najpopularniejszych połączeń odzieżowych są nieśmiertelne jeansy w dowolnym kolorze oraz koszula z długim lub z krótkim rękawem. Takie zestawienie to klasyczna elegancja, która świetnie sprawdzi się zarówno w modzie chłopięcej, jak i dziewczęcej, a jednocześnie podkreśli poważny stosunek dziecka do obowiązków szkolnych.

Odrobina swobody jeszcze nikomu nie zaszkodziła

Wiele dzieci decyduje się na założenie czegoś luźniejszego, w przypadku chłopców jest to zwykle zestawienie spodni dresowych i koszulki z krótkim rękawem, natomiast dla dziewcząt przewiduje się sporą dowolność, ponieważ zamiast spodni mogą one nosić spódniczki oraz sukienki, dostosowane materiałem do panującej pory roku. W tej kwestii odzież dziewczęca przewiduje dużo bardziej zróżnicowane zestawy.

Mundurki wracają do łask

W niektórych szkołach znów przywiązuje się uwagę do tego, by dzieci nosiły jednolite mundurki. Jest to osobliwy rodzaj mody szkolnej, którego celem jest przede wszystkim zlikwidowanie różnic ekonomicznych między uczniami. Chłopcy zwykle zakładają wówczas materiałowe spodnie, koszule i kamizelki, natomiast dziewczęta sukienki na szerokich ramiączkach albo zestawy białych bluzek i spódniczek w odpowiednim kolorze.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 6 =