Outlety AGD i RTV

Zanim zdecydujemy się na zakup nowego urządzenia do kuchni lub sprzętu RTV powinniśmy przejrzeć bardzo dokładnie ofertę outletów RTV i AGD. Są to bowiem sklepy, w których możemy znaleźć interesujące nas modele urządzeń i sprzętów sprzedawanych często nawet za połowę ceny. Mogą to być modele wycofywane już przez producenta ze sprzedaży i zastępowane nowymi. Często tak naprawdę jedynym powodem dla którego na rynku pojawia się nowy model danego urządzenia są względy marketingowe. Sprzedawane jeszcze kilka miesięcy wcześniej urządzenia trafiają w takiej sytuacji do outletu lub sklepu z tanią elektroniką, gdzie można go kupić za dużo mniejsze pieniądze.

Do outletów agd pralki, zmywarki, lodówki i inne urządzenia trafiają. Praktycznie wszystkie są nie używane, ale takie, które sprzedawane były przez internet i zostały zwrócone przez klienta ze względu na przykład na jakieś drobne zarysowania i niewielkie uszkodzenia powstałe w trakcie transportu. W części urządzeń przewożonych z miejsca produkcji do miejsca sprzedaży również można dopatrzeć się różnego rodzaju niewielkich rys czy wgnieceń (często w niewidocznych tak naprawdę miejscach), które uniemożliwiają jego normalną sprzedaż. Jednocześnie jednak wciąż są to urządzenia w pełni sprawne i w 100% działające. Podobnie wygląda zresztą sprawa z urządzeniami, które były wystawione w sklepie i były częścią sklepowych ekspozycji. Taki sprzęt w oczywisty sposób będzie nosił jakieś niewielkie ślady użytkowania mimo iż w praktyce tak naprawdę jest praktycznie nowy.
Zakupy w takich outletach pozwalają na kupno interesujących nas gadżetów elektronicznych lub sprzętów gospodarstwa domowego za bardzo niewielkie ceny w porównaniu do cen tych samych produktów oferowanych przez sklepy AGD i RTV. Jeżeli urządzamy kuchnię lub chcemy wyposażyć nasz salon w nowy telewizor lub zestaw kina domowego na pewno warto zajrzeć do outletu AGD i RTV i przynajmniej zorientować się w tym co mają tam nam do zaoferowania. Istnieje bowiem duża szansa, że znajdziemy tam interesujące nas sprzęty w dużo niższych cenach.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 5 =