Obowiązki każdej kancelarii prawnej

Obowiązujące obecnie przepisy prawa dla większości z nas są niejednoznaczne i bardzo trudne do prawidłowej interpretacji. Problemy w tym zakresie mają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa czy spółki. Aby zwiększyć swoją szansę na uzyskanie pozytywnego wyniku w sądzie albo urzędzie warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych fachowców. Jeśli interesuje nas dobra kancelaria prawna Opole to miasto, gdzie działa kilka takich podmiotów. 

Zaskakująco szeroki zakres usług

Do podstawowych zadań standardowej kancelarii prawnej zaliczamy przede wszystkim udzielanie ogólnych porad, opracowywanie pism procesowych, umów i opinii, reprezentowanie klientów przed instytucjami państwowymi, angażowanie się w proces negocjacyjny, a także udzielanie pomocy w odzyskiwaniu długów oraz odszkodowań. Jeśli natomiast chodzi o szczegółowe usługi oferowane przez omawiany podmiot, to dotyczą one następujących spraw:

– cywilnych – zwłaszcza związanych z rozwodem, ochroną dóbr osobistych, eksmisją, podziałem majątku i zniesieniem współwłasności;

– gospodarczych – na płaszczyźnie obsługi prawnej, rejestrowania i zakładania spółek, dokonywania zmian w rejestrach, sporządzania dokumentów firmowych, ogłaszania upadłości itp.;

– spadkowych – m.in. nabywanie zachowków, unieważnianie testamentów pracowniczych, administracyjnych, nieruchomościowych.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − dwanaście =