Niebanalne kształty okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych

Czasy, w których noszenie okularów korekcyjnych było powodem do kompleksów, już dawno minęły. Dziś, podobnie jak te przeciwsłoneczne, poza dbaniem o nasze zdrowie, spełniają one jeszcze jedną ważną funkcję. Są dopełnieniem stylu, który wyrażamy poprzez ubrania, fryzurę czy makijaż. Moda panująca w świecie oprawek jest niezwykle różnorodna. Każdy bez problemu znajdzie więc model, odpowiadający jego gustowi. Przedstawiamy niebanalne kształty okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

Kultowo i z polotem

Do najbardziej kultowych oprawek, które pozostają na topie od dawna, zaliczamy popularny model aviator. Modę na nie zapoczątkowali niegdyś piloci samolotów pasażerskich, stąd ich druga nazwa – pilotki. Kształt ten popularny jest nie tylko wśród okularów korekcyjnych, ale też przeciwsłonecznych. Te ostatnie można zamówić na przykład w tym sklepie: https://www.opticdesign.pl/39-okulary-przeciwsloneczne-pilotki. Oprawki tego rodzaju chętnie noszą tak kobiety, jak i mężczyźni. Pasują one do niemal każdego typu twarzy.

Odważnie i elegancko

Na rynku salonów optycznych króluje wiele modeli o nietypowym kształcie, a okulary aviator korekcyjne to tylko jeden z nich. Uznaniem wśród konsumentów od lat cieszą się także oprawki przypominające kocie oczy. Zdecydowanie częściej sięgają po nie jednak kobiety. Najlepiej prezentują się one na twarzach o kwadratowym obrysie. Dobrze sprawdzają się jako okulary noszone na co dzień do pracy, doskonale komponują się bowiem z eleganckimi stylizacjami.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + trzynaście =