Jak podkreślić wąską talię?

Wąska talia to jeden z istotnych atrybutów kobiecości, dlatego nie dziwi fakt, że wiele kobiet dąży do jej uwydatnienia. Taka forma sylwetki uznawana jest bowiem za wyjątkowo klasyczną, więc moda na nią nigdy nie przeminie, mimo zmieniających się nieustannie trendów. Tylko co zrobić w sytuacji, gdy nie posiadamy idealnej figury i nasze wcięcie w talii nie satysfakcjonuje nas w pełni? Czy można to zmienić?

Rozwiązania klasyczne i nowoczesne

Odpowiedź na pytanie zawarte we wstępie jest twierdząca. Można bowiem w łatwy sposób podkreślić talię, stosując się do kilku prostych sztuczek, polegających głównie na noszeniu odpowiednich fasonów ubrań. Po pierwsze, należy zakładać rozkloszowane spódnice i sukienki mini, a także modele o popularnym w ostatnich latach ołówkowym fasonie. Te konkretne typy ubrań idealnie zaakcentują talię, a na dodatek zamaskują nieco zbyt szerokie biodra.

W tej roli świetnie sprawdzą się również tiulowe spódnice. Dobrym pomysłem jest też noszenie pudełkowych żakietów, które w połączeniu ze spódnicami znakomicie podkreślają wcięcie. Jeżeli często nosimy płaszcze, np. klasyczne trencze, to zdecydowanie trafionym rozwiązaniem będzie przepasanie ich wąskim paskiem. Talia będzie się wówczas wydawała znacznie węższa, niż jest w rzeczywistości.

Z kolei w sytuacjach mniej formalnych i bardziej sportowych warto zdecydować się na legginsy damskie, które najlepiej ze wszystkich ubrań dedykowanych do ćwiczeń zaakcentują nasze walory. Należy jeszcze napisać kilka słów o bieliźnie. Otóż na specjalne okazje (np. intymne spotkania w łóżku) warto zakładać specjalną bieliznę modelująca sylwetkę, która można zakupić m.in. w tym sklepie: https://e-marilyn.pl/p/bielizna-72925-k/bielizna.html.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + osiem =