Jak działa internetowa giełda długów?

Większości przedsiębiorców zdarzyło się kiedyś współpracować z kontrahentem, który nie płacił w wyznaczonym terminie. W takiej sytuacji istnieją dwa główne sposoby na odzyskanie środków – skorzystanie z pomocy komornika lub wystawienie wierzytelności na tzw. internetowej giełdzie długów. Ta druga opcja jest znacznie szybszym rozwiązaniem, a często okazuje się znacznie skuteczniejszym.

Pod adresem https://system3000.pl/ znajdziemy giełdę polecaną przez tysiące zadowolonych użytkowników. Krótkie zapoznanie się z informacjami na stronie pozwoli nam oswoić się z mechanizmem działania giełdy długów i – być może – raz na zawsze rozprawić się z nieuczciwym wierzycielem.

Gwarancja szybkiego odzyskania pieniędzy

Internetowa giełda długów to miejsce, z którego powszechnie korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i podmioty windykacyjne, banki czy leasingodawcy. Jest to nic innego jak specjalna platforma przeznaczona do umieszczania na niej ofert sprzedaży wszelkich wierzytelności. Firmy oraz osoby prywatne mogą bez problemu je odkupić i to przeważnie po cenie niższej niż wartość nominalna. Dzięki temu wierzyciel odzyskuje przynajmniej część pieniędzy, pozwala mu to utrzymać płynność finansową, a na dodatek zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu.

Z kolei podmiot kupujący (najczęściej firma windykacyjna lub Fundusz Sekurytyzacyjny) zarabia na całej transakcji, ponieważ po jakimś czasie i tak egzekwuje całą kwotę od dłużnika. Każdy wierzyciel może bez konieczności pytania o zgodę ujawnić następujące dane nieuczciwego kontrahenta: imię oraz nazwisko, dokładną nazwę firmy, miejsce zamieszkania (ale bez adresu), a także wysokość należności. Dodajmy, że omawiana giełda jest idealnym miejscem do weryfikowania potencjalnych partnerów biznesowych pod kątem ich wypłacalności i ogólnej wiarygodności.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 5 =