Jak dobrać odpowiednie kolczyki do wieczorowej kreacji?

Przygotowanie stylizacji wieczorowej często okazuje się nie lada wyzwaniem. Ważna jest nie tylko sukienka, ale także dodatki – począwszy od butów, poprzez torebkę, a na biżuterii skończywszy. Czym zatem kierować się tworząc kreację na wieczór?

Piękno w biżuterii zapisane

Piękna kolia, bransoleta i kolczyki to zestaw, który najczęściej dopełnia wieczorową kreację. Rodzaj i charakter biżuterii zależy przede wszystkim od gustu właścicielki. Ważne jest jednak to, aby poszczególne elementy były eleganckie, efektowne i niebanalne. Możliwości jest w tym przypadku wiele – prosta sukienka o gładkiej fakturze i jednolitym kolorze doskonale komponuje się z biżuterią zdobioną naturalnymi kamieniami. Jedną z propozycji są kolczyki z bursztynem, podkreślające indywidualny styl kobiety.

Zupełnie inny charakter mają strojne suknie, z duża ilością ozdób przy dekolcie. W tej sytuacji najlepiej kierować się zasadą „im mniej, tym lepiej”, wybierając kolczyki skromniejsze, delikatniejsze i mniej rzucające się w oczy. Idealną propozycją będą modele niewielkie, przylegające do uszu, o stosunkowo prostych kształtach. Mogą to być oczywiście propozycje zdobione naturalnymi kamieniami. Trzeba jednak zadbać, aby współgrały z kolorem i typem sukienki.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 17 =