Eleganckie obuwie na co dzień

Każda kobieta lubi wyglądać elegancko i atrakcyjnie. Część jednak pozostawia szykowne stylizacje na specjalne okazje – wyjścia, imprezy, czy randki. Niestety – powiedzmy sobie szczerze – życie większości polega raczej na dość prozaicznych czynnościach, jak chodzenie do pracy, spacery z dziećmi czy zakupy. Skoro więc większą część życia spędzamy na przykład w miejscu pracy, czemu mamy odmawiać sobie dobrego wyglądu na co dzień?

Elementy stylizacji

Fryzura, makijaż, odpowiednie ubranie i … buty. Jeśli chcemy wyglądać atrakcyjnie każdy element naszego wyglądu powinien stanowić spójną całość z resztą stylizacji. To właśnie źle dobrane obuwie potrafi zepsuć nawet najbardziej przemyślaną kreację. Cóż – tenisówki stanowią synonim wygody, ale niekoniecznie pasują do garsonki. Czy jednak gustowne obuwie rzeczywiście musi oznaczać rezygnację z komfortu? Niekoniecznie.

Czółenka, szpilki, pantofelki

Już od wielu lat obuwiem nadającym wytworny wygląd codziennemu ubiorowi są botki w różnych fasonach i kolorach. Na uwagę zasługują między innymi botki szpic, o nieco zadziornym, przykuwającym uwagę stylu. Ten model butów bardzo dobrze komponuje się zarówno ze spodniami, takimi jak cygaretki czy rurki, ale także z różnymi fasonami spódnic.

Jeśli mimo wszystko obawiasz się, że rezygnacja z przysłowiowych tenisówek na rzecz botków skończy się bolącymi stopami, zdecyduj się na botki elastyczne, które poprzez perfekcyjne dopasowanie do stopy nie tylko są niezwykle wygodne, ale też pięknie uwydatniają kształty. Przykład takiego obuwia można znaleźć na https://casadi.pl/pol_m_Botki-damskie-elastyczne-355.html.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × jeden =