Dodatki, które zmienią wygląd całego wnętrza

To, co sprawia, że aranżacja danego pomieszczenia nabiera kształtu to zastosowane i stylowe dodatki. Dzięki nim zbudujemy odpowiedni nastrój i choć przez chwilę przeniesiemy się oczami wyobraźni w odległe miejsca. Spróbujmy razem przyjrzeć się temu, jakie przedmioty mogą spełnić takie zadanie.

Odkryj sposób na zaczarowanie swojego domu

Już od dawna dekoracje ścienne przykuwały uwagę nie tylko domowników. Obrazy czy plakaty potrafią wzbogacić aranżacje nie tylko w stylu minimalistycznym. Hitem stały się ilustracje z kwiatami przedstawiające między innymi liście monstery. Tak można stworzyć domową palmiarnię, która stanie się oazą relaksu. Jeżeli omawiamy kwiaty, warto nadmienić niezwykłą rolę dekoracyjną donic i osłonek. Niezwykłe kształty i kolory wpiszą się w aranżacje zarówno industrialne, jak i boho. Takie dodatki bez problemu przeniosą nas w świat starożytnej Grecji.

Wśród licznych dodatków, które zaczarują niejedno pomieszczenie w domu, są uchwyty meblowe. Jeżeli zostają wykonane z naturalnych surowców przez rzemieślników, tak jak produkty firmy MARBELO, ich piękno nie pozwoli oderwać wzroku. Nawet stara komoda czy meble w kuchni pamiętające niejedną dekadę nabierają blasku. Wykończenia mosiężne, czarne i stalowe dają możliwość dopasowania uchwytów do wielu modeli szaf i szafek. Wypełnienie mocowania marmurem, kamieniem terrazzo czy trawą morską tworzą wiele oryginalnych rozwiązań.

Warto pamiętać, że małe akcenty potrafią odmienić aranżowane pomieszczenie, a tym samym nadać powiew nowości wśród wyposażenia, na które moda już przeminęła.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + trzy =