Czym kierować się podczas zakupu e-papierosa?

E – papieros jest urządzeniem elektronicznym, która od pewnego czasu jest alternatywą dla tradycyjnych papierosów. Zbudowany jest z dwóch części – z baterii oraz z kartridża albo clearomizera. Po naciśnięciu przycisku e-papieros nagrzewa się i wytwarza parę. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając go? Sprawdźmy.

Jak wybrać najlepszy model?

Decydując się na dany model e-papierosa, warto zwrócić uwagę na baterię oraz clearomizer. Akumulator powinien charakteryzować się pojemnością powyżej 1 000 mAh. Znaczenie ma także napięcie, dlatego że wpływa na regulowanie intensywności palenia papierosa. Z kolei clearomizer jest gałką, która może być umieszczona na dole lub u góry. Jeśli zależy nam na tym, aby papieros elektroniczny był wydajny, miał dobry smak oraz był prosty w obsłudze, zdecydujmy się na górną. Natomiast wybierając model, który ma umieszczoną grzałkę na dole, musimy nastawić się na to, że wydziela on wydajniej oraz obficiej dym.

Jaka jest cena papierosa elektronicznego?

Ceny papierosów elektronicznych różnią się od siebie. Zależą głównie od oferty danego sklepu internetowego. Papierosy elektroniczne wysokiej jakości, znajdziemy chociażby w sklepie, dostępnym pod adresem https://liquider.eu/1049-geekvape-aegis-hero-pod.html. Modele produktów dla osób początkujących są tańsze i kosztują poniżej 200 złotych. Oprócz ceny papierosa znaczenie ma także to, ile kosztuje liquid. To aromat, który dostępny jest o smaku kawy, wanilii, tytoniu, czekolady, wiśni lub truskawki i wielu innych. Najczęściej aromat występuje w pojemnikach 10 ml. Aby jego jakość była wysoka, należy przechowywać go w ciemnym i chłodnym miejscu.  

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 9 =