Co często psuje się w telefonach?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Telefony to coś, co eksploatujemy każdego dnia. Choć bardzo staramy się o nie dbać, niestety bardzo często nam się one pasują. Czasem to jakieś wady telefonu, ale najczęściej wynika to z naszego niewłaściwego użytkowania.

Zepsuty wyświetlacz i obudowa

W naszych telefonach zdecydowanie najczęściej psuje nam się wyświetlacz i oczywiście obudowa. Wyświetlacz jest bardzo delikatny choć nam czasem wydaje się, że możemy robić z nim co chcemy i z pewnością nic się nie stanie. Gdy jednak upuścimy telefon, wówczas nasza pewność co do tego gwałtownie spada.

Bardzo często wyświetlacz nam się psuje również wtedy, gdy nosimy telefon w torebce bez żadnej ochrony. Może on się od czegoś stłuc. Dlatego zawsze warto mieć na swoim telefonie etui oraz szkło hartowane. Wszędzie możemy je kupić dopasowane do marek telefonów, przykładowo etui na telefon Sony.

W telefonach psuje nam się również obudowa. Niestety upadki mają spory wpływ również na nią. Bardzo często pęka, a wówczas smarfon traci tak naprawdę całe swoje zabezpieczenie. Wymiana takiej obudowy zazwyczaj jest dość droga, dlatego warto się bez wątpienia przed tym uchronić. Można kupić między innymi etui na telefon iPhone 7 Plus bądź też inne dopasowane do marki i modelu naszego telefonu.

Warto pamiętać o tym, by etui było gumowe, wówczas najlepiej odbija się ono od podłoża i wówczas amortyzuje upadek naszego telefonu. Oczywiście etui na rynku są różne, można zatem wybrać takie, które będzie nam odpowiadało również pod względem estetycznym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zadbać o swoje stopy?
Jak zadbać o swoje stopy?
Właściwa pielęgnacja stóp to ważny element troski zarówno o urodę, jak i zdrowie. Odpowiednio wykonany pedicure, peeling i zabiegi nawilżające […]
Kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o włosy?
Kiedy szczególnie powinniśmy zadbać o włosy?
Chcąc cieszyć się mocnymi i pięknymi włosami należy dobrze przyłożyć się do ich pielęgnacji. Koloryzacja, suszenie, prostowanie i stylizacja osłabiają […]
Umorzenie zobowiązań konsumenta – czy jest możliwe?
Umorzenie zobowiązań konsumenta – czy jest możliwe?
Ustawa Prawo upadłościowe i naprawcze (w chwili obecnej funkcjonujące pod nazwą Prawo upadłościowe) wnosi do polskiego systemu prawnego instytucję postępowania […]