Kryteria doboru modelu stroju kąpielowego

Kobieta o każdej sylwetce może wyglądać pięknie i atrakcyjnie na plaży, jeśli tylko właściwie dopasuje strój kąpielowy do swojej figury. Panie, które chcą ukryć odstający brzuszek i boczki mogą wybrać bikini z majtkami z wysokim stanem. Taki strój ukryje nadprogramowe kilogramy i świetnie podkreśli talię. Kobiety o bardziej obfitych kształtach powinny unikać strojów w bardzo małe wzorki. Doskonale będą natomiast prezentowały się w modelach w pionowe, marynarskie pasy, liście palmy, czy grochy.

Jeśli chodzi o dziewczyny bardzo drobne i szczupłe, z nieco chłopięcą sylwetką, idealną propozycją mogą okazać się różne modele bikini i tankini z falbankami, marszczeniami, frędzelkami, czy innymi dekoracyjnymi elementami. Na małym biuście świetnie będzie wyglądała góra stroju kąpielowego z wiązaniem na środku lub szeroką falbanką, która optycznie powiększy te okolice.

Wysoka jakość gwarancją zadowolenia

Dobrze dobrany, wysokiej jakości strój kąpielowy może z powodzeniem służyć przez cały sezon wakacyjny, a nawet przez kilka sezonów. Strój wykonany z dobrych jakościowo i trwałych materiałów przez długi czas będzie wyglądał jak nowy. Co więcej, taki strój lepiej leży na ciele i podkreśla atuty figury. Szeroki wybór ekskluzywnych strojów kąpielowych linii premium można znaleźć na przykład na https://miandmolly.pl/collections/stroje-kapielowe-premium. Wysokiej jakości strój kąpielowy będzie również komfortowy i wygodny w noszeniu- czy to w czasie leżenia na plaży, podczas pływania, czy innych wakacyjnych aktywności.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + siedemnaście =