Jak szybko odmłodzić swoją twarz?

Wpływ czasu na kondycję skóry jest pewny i nastąpi prędzej czy później. Utrata jędrności, zmarszczki, bruzdy i poszarzały koloryt, to jedne z najczęstszych objawów starzenia się cery. Jak szybko je zlikwidować i odzyskać młody wygląd? Znamy kilka sposobów na to, żeby w ekspresowym tempie odmłodzić twarz i odzyskać pewność siebie.

Mezoterapia – napięcie i regeneracja

Codzienna pielęgnacja skóry, w zaciszu własnego domu, jest niezwykle ważna dla utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji, jednak nie jest w stanie zagwarantować widocznej metamorfozy. Chcąc więc w widoczny sposób odmienić swój wygląd, należy sięgnąć po bardziej profesjonalne metody, które oferują specjalistyczne gabinety kosmetyczne, takie jak np. https://www.martafusiarz.com/. Z jakich zabiegów można tam skorzystać? Dużą popularnością cieszy się obecnie mezoterapia igłowa i mikroigłowa, które polegają na nakłuwaniu skóry – pobudzając ją tym samym do produkcji kolagenu i elastyny – oraz jednoczesnym wprowadzaniu cennych składników aktywnych. Efekt? Poprawa napięcia, dogłębna regeneracja i wygładzenie zmarszczek.

Podczerwień – nawet dla cer wrażliwych

Poprawie wyglądu twarzy służą też nowoczesne technologie, jak choćby podczerwień. Godnym polecenia zabiegiem jest więc m.in. odmładzanie przy wykorzystaniu urządzenia Bloomea, które działa na trzy sposoby: złuszcza martwy naskórek, podgrzewa włókna kolagenowe aktywując ich regenerację, a także intensywnie liftinguje i wygładza przy pomocy podczerwieni. Co ważne, jest on polecany nawet dla osób z cerą wrażliwą. Regularne korzystanie z takich zabiegów kosmetycznych pomoże zatrzymać czas, a także zapobiegnie dalszemu starzeniu się skóry.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =