O zespole

Zespół Targowisko Wiedzy stanowią doświadczeni redaktorzy, zajmujący się nauką oraz jej popularyzowaniem. Ich misją jest to, aby z jednej strony inspirować czytelników i zainteresować ich ciekawostkami ze świata nauki, ale z drugiej – aby dostarczać po prostu pasjonujących historii. Targowisko Wiedzy ma być bowiem nie tylko jakościowym serwisem, ale też takim, na którego zawsze chętnie się wchodzi.

Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby zespół nie pracował codziennie ciężko nad kolejnymi artykułami. Nie wszystkie dotyczą bardzo skomplikowanych spraw naukowych, są też takie, które mają zapewnić czytelnikowi nieco oddechu. Jednak wszystko musi być odpowiedniej jakości oraz dotyczyć tematyki popularnonaukowej. Nad tym wszystkim czuwa zawsze wydawca, który zleca artykuły i dba, by były odpowiednio dobrze opracowane.

Członkowie redakcji oraz zaplecza technicznego Targowiska Wiedzy mają różnorodne wykształcenie, również różnią ich dotychczasowe ścieżki kariery. Każdy jest jednak profesjonalistą i z pasją opracowuje codziennie kolejne artykuły.